İstediğiniz metrekare ve boyutlardaki depo odanızı kiralayın kafanız rahat etsin. Dilersiniz eşyanıza göre ihtiyacınız olan alanı biz hesaplayalım, dilerseniz uygun fiyatlarla ihtiyacınızdan da büyük bir alan kiralayarak eşyalarınız için her zaman fazladan bir alanınız olsun.

Bu hizmetimizden genellikle acil kullanım ihtiyacı olmayan ev ve ofis eşyalarını depolatmak isteyen müşterilerimiz, motorsiklet, araç parçaları, lastikleri için yeterli alana sahip olmayan veya evinde veya ofisinde kendine ekstra alan açmak isteyen müşterilerimiz, fuar, organizasyon vb. alanlarda kullanılan firma materyalleri, tadilat sebebiyle veya başka bir bölgeye taşınmasından dolayı eşyalarına belli bir süre ihtiyacı olmayıp depolatma durumunda olan müşterilerimiz, kendi imkanlarıyla satış yapan ve elinde kendi imkanlarıyla depolayamayacağı kadar fazla ürün olan müşterilerimiz faydalanmaktadır.

Eğer sizlerde bu ve benzeri bir durum içerisindeyseniz en uygun fiyatlarla, kaliteli ve güvenli bir çözüm için doğru yerdesiniz. Bir telefonla ücretsiz eksper servisimizden faydalanabilir, kapıdan kapıya teslimat yöntemiyle en uygun fiyatlarla ev ve ofis eşyalarınızı depolatabilirsiniz.

 

222