Ev ve ofis eşyalarınızı sizin için saklayalım.İstediğimiz zaman adresinizden alıp, istediğiniz zaman dilediğiniz adrese getirelim.Üstelik çok uygun fiyatlarla. İsterseniz uzmanlarımız eşyalarınızı görerek size en uygun fiyatları sunsun, isterseniz dilediğiniz metrekarede bir depo kiralayın.

Bu hizmetimizden daha çok; ev ve ofislerindeki eşya ve evrak fazlalıklarına gerekli alan sağlayamayıp başka bir alanda saklamak isteyenler, motorsiklet, araba ve motor parçaları, yazlık ve kışlık lastiklerini daha uygun bir alanda saklamak isteyenler, eşyalarını belli bir süre sonra tekrar kullanabileceği durumların oluştuğu durumlar (evini kiraya vermek gibi) veya tadilat yaptırmak için eşyalarını uygun bir alanda saklamak isteyenler, fuar ve katılım gösterilmiş olan organizasyonlarda kullandığı malzemeleri diğer dönemlere kadar muhafaza altında tutmak isteyenler, belli bir yaşa ulaşan çocuğunun küçükken kullandığı eşyalarını atmak istemeyip gelecek nesil için tutmak isteyeceği bebek odası ve eşyalarını evinin dışında başka bir alanda muhafaza etmek isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunma politikasıyla karşılamaya devam ediyoruz.

Bize bir telefonla ulaşarak ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanabilir, uzmanımızla birlikte kendinize en uygun çözümü en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Hemde dilerseniz eşylarınızı kapınızdan alıp ve yine istediğinizde yine kapınıza teslim ederek.

 

 

 

111